Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Нова горна тренерка
Нова горна тренерка Нова горна тренерка

Нова горна тренерка

350 МКД

Големина: 36

Бренд: хх

Град: Скопје

Материјали: ххх

Ознаки: евтина модерна нова

Состојба: ново без етикета

Додадено: 18.1.2021

Прегледи: 140

2

С-М Сосема нова горна тренерка од дебел материјал. Кроп - топ моделче кое никако не успеав да го вклопам во моето секојдневие. Може да се комбинира и на фармерки

pikachu

213
0

Членот го следат

121

Членот ги следи

18