Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Летен фустан
Летен фустан

Летен фустан

800 МКД

Големина: 38

Бренд: -----

Град: Скопје

Материјали: -----

Ознаки: ------

Додадено: 19.1.2021

Прегледи: 759

7

Летен фустан од лен во бело-кремасти вертикални риги. Број М. Комотен и пријатен материјал, погоден за летни вечерни и дневни прошетки.

Marisol

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0