Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Свечен чипкан фустан
Свечен чипкан фустан

Свечен чипкан фустан

700 МКД

Големина: 38

Бренд: ----

Град: Скопје

Материјали: -----

Ознаки: ----

Додадено: 19.1.2021

Прегледи: 413

6

Чипкан фустан во црвена боја. Нов, необлечен, број М. Должина до коленици погоден за вечерни излегувања и свечени пригоди.

Marisol

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0