Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Црни штикли
Црни штикли Црни штикли Црни штикли Црни штикли

Црни штикли

350 МКД

Големина: 38

Бренд: forever

Град: Куманово

Материјали: плишани

Ознаки: црни штикли

Додадено: 20.1.2021

Прегледи: 259

0

Се продаваат високи црни штикли. Материјалот е плиш, а бројот е 37 ипол но одговараат и на 38. Имаат каишки но можат и да се одшијат. Носени се само еднаш.

Tamara1818

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0