Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Фустан
Фустан Фустан Фустан

Фустан

300 МКД

Големина: 38

Град: Скопје

Материјали: вискоза

Ознаки: нема

Додадено: 27.1.2021

Прегледи: 325

0

Мини црн фустан, ги следи контурите на телото. Еднаш е облечен, одговара на број 38. Материјалот е мек и пријатен.

Filipka

2
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

7