Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Kosula
Kosula Kosula Kosula Kosula

Kosula

300 МКД

Големина: M

Бренд: bershka

Град: Кочани

Материјали: teksas

Ознаки: teksas cipka

Додадено: 3.3.2021

Прегледи: 390

0

Kosulata e teksasna, so interesen dezen od cipka vo gorniot del. Prekrasno izgleda vo sekoja kombinacija, moze da se nosi i otkopcana, kako nametka. Vo odlicna sostojba.

Xplady

2
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

2