Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Чевли
Чевли Чевли Чевли

Чевли

400 МКД

Големина: 36

Бренд: belle women

Град: Битола

Материјали: плишани/кадифе

Ознаки: 36

Додадено: 6.3.2021

Прегледи: 430

4

Продавам чевли, големина 36. Користени само неколку пати и се добро зачувани. Цена 400ден.

mari_onka14

0
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

0