Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Два пара шорцеви
Два пара шорцеви

Два пара шорцеви

300 МКД

Големина: XL

Град: Валандово

Материјали: ...

Ознаки: шорцеви

Додадено: 12.3.2021

Прегледи: 159

0

Два пара шорцеви , никаде не оштетени. Дали се носени и 2-3 пати. Два за 300 еден за 100

nswardrobe

7
0

Членот го следат

8

Членот ги следи

8