Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Novo unikatno bolero kardigan M
Novo unikatno bolero kardigan M Novo unikatno bolero kardigan M Novo unikatno bolero kardigan M

Novo unikatno bolero kardigan M

400 МКД

Бренд: made in germany

Град: Скопје

Материјали: kvalitet

Ознаки: brend moderno

Додадено: 20.3.2021

Прегледи: 141

0

Kako nova(ednas oblecena) nametka od Suis colection...od Germanija...golemina 38/ Mnogu ubava i kvalitetna ...simbolicna cena od kolku e imam plateno

MonaMy

61
2

Членот го следат

52

Членот ги следи

1