Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Svila 100% sako
Svila 100% sako Svila 100% sako

Svila 100% sako

500 МКД

Големина: 42

Бренд: clement

Град: Скопје

Материјали: svila

Ознаки: svetlo lila

Додадено: 26.3.2021

Прегледи: 172

1

Dolzina 65cm Sirina gradi 50cm Raminja 42cm

zane2410

64
0

Членот го следат

37

Членот ги следи

28