Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
детски фармерки
детски фармерки детски фармерки детски фармерки детски фармерки детски фармерки

детски фармерки

250 МКД

Големина: 34

Град: Скопје

Материјали: тексас

Ознаки: нема

Состојба: многу добра

Додадено: 2.4.2021

Прегледи: 309

0

ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА НОСЕНИ НО СОЧУВАНИ КАКО НОВИ БИДЕЈКИ НЕ САКАШЕ ДА НОСИ МНОГУ ФАРМЕРКИ, КУПЕНИ СЕ ВО ГЕРМАНИЈА, 250 ДЕН 1 ИЛИ ДВАТА ЗА 400

Ketrin197672

45
0

Членот го следат

15

Членот ги следи

3