Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Шушкавец
Шушкавец Шушкавец Шушкавец

Шушкавец

250 МКД

Големина: S

Бренд: не

Град: Крива Паланка

Материјали: шушкав

Ознаки: шушкавец

Состојба: многу добра

Додадено: 6.4.2021

Прегледи: 135

0

Малку носен, но зачуван шушкавец, нема никаква маана. Џебовите се откопчуваат нагоре.

ivonchi95

71
0

Членот го следат

15

Членот ги следи

1