Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Palto
Palto Palto Palto Palto Palto

Palto

200 МКД

Големина: 38

Бренд: ///

Град: Скопје

Материјали: ///

Ознаки: ///

Состојба: многу добра

Додадено: 7.4.2021

Прегледи: 288

4

Portokalovo palto kako novo. Samo ednash noseno. Edina mana e shto postavata malku e odparana na rabot na sredina na paltoto vo gorniot del. Istoto e prikazano na slikite i istoto lesno se sreduva. Golemina: 38. Dimenzii: dolzina na paltoto merena od ramo e 63 cm, a dolzina na paltoto merena od pazuva e 39 cm. Shirina na paltoto merena od pazuva do pazuva e 47 cm, a shirina na struk e 44 cm. Dolzina na rakav merena od ramo e 58 cm, a dolzina na rakavot merena od pazuva e 41 cm.

Medine

15
0

Членот го следат

9

Членот ги следи

6