Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Palto (novo)
Palto (novo) Palto (novo) Palto (novo) Palto (novo)

Palto (novo)

200 МКД

Големина: 38

Бренд: millennium collection

Град: Скопје

Материјали: volna, poliester

Ознаки: novo

Состојба: ново без етикета

Додадено: 15.4.2021

Прегледи: 153

5

Novo, nekoristeno palto. Millennium collection. Golemina: 38. Bojata e temno teget nakaj crno. Paltoto ima postava i djebcinja.

Medine

15
0

Членот го следат

9

Членот ги следи

6