Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Аксесоари Накит Паричник Скроз нов паричник
Скроз нов паричник
Скроз нов паричник Скроз нов паричник

Скроз нов паричник

200 МКД

Град: Скопје

Материјали: ///

Ознаки: новчаник паричник прегради нов црн

Состојба: ново без етикета

Боја: црно

Додадено: 16.4.2021

Прегледи: 537

3

Внатре собира пари, картички, телефон итн... Погоден за свечени но и секојдневни пригоди.

Natasha00000

33
0

Членот го следат

17

Членот ги следи

10