Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Блуза
Блуза Блуза

Блуза

250 МКД

Големина: 36

Бренд: pepper&mint

Град: Охрид

Материјали: памук

Ознаки: блуза бордо туника

Состојба: многу добра

Додадено: 18.4.2021

Прегледи: 88

0

Блузата е тенка, како кратка туника, со три-четврти ракави. Супер стои со хеланки или тесни панталони. Многу е квалитетна. Носена е но не се познава. Не е оштетена

Тијана

1
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

3