Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
GEOX original kozni patiki br 40
GEOX original kozni patiki br 40 GEOX original kozni patiki br 40 GEOX original kozni patiki br 40 GEOX original kozni patiki br 40 GEOX original kozni patiki br 40

GEOX original kozni patiki br 40

950 МКД

Големина: 40

Град: Битола

Материјали: xx

Ознаки: xx

Состојба: многу добра

Додадено: 22.4.2021

Прегледи: 985

3

Patikite se kako novi bukvalno. Kozni se i udobni broj 40

nateto19

420
0

Членот го следат

791

Членот ги следи

245