Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Фармерки
Фармерки Фармерки Фармерки

Фармерки

300 МКД

Големина: S

Бренд: јеанс

Град: Струмица

Материјали: тексас

Ознаки: фармерки , убаво

Состојба: многу добра

Додадено: 23.4.2021

Прегледи: 115

0

Никаде не се оштетени. Величина S/M. Прекрасно стојат. Повелете

blueangel10

22
0

Членот го следат

16

Членот ги следи

7