Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Preubavo koton palto mantil 38
Preubavo koton palto mantil 38 Preubavo koton palto mantil 38 Preubavo koton palto mantil 38 Preubavo koton palto mantil 38 Preubavo koton palto mantil 38

Preubavo koton palto mantil 38

1000 МКД

Големина: 38

Бренд: koton

Град: Скопје

Материјали: kvalitet

Ознаки: sekojdnevno moderno

Состојба: многу добра

Додадено: 28.4.2021

Прегледи: 145

2

Moderno ubavo palto mantil od Koton. Tokmu za prolet, potoa esen Siva boja i unikaten model. Plateno 2500 den. Noseno no ne mnogu vo odlicna sostojba. Inaku temno siva boja lesna za kombinacija...

MonaMy

60
2

Членот го следат

50

Членот ги следи

1