Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Маичка
Маичка Маичка Маичка Маичка

Маичка

200 МКД

Големина: S

Бренд: pullandbear

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: маица

Состојба: ново без етикета

Додадено: 9.5.2021

Прегледи: 67

0

Маица со цветови со интересен детал на ракави

Izabela88

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0