Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Фармерки
Фармерки Фармерки Фармерки Фармерки

Фармерки

550 МКД

Големина: L

Град: Скопје

Материјали: тексас ликра

Ознаки: исцепани

Состојба: многу добра

Додадено: 14.5.2021

Прегледи: 316

0

Исцепани се фабрички многу добро стојат, со многу ликра и средно накај висок струк.

NatasaGacevska

179
0

Членот го следат

99

Членот ги следи

57