Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Комплет маичка и панталони
Комплет маичка и панталони Комплет маичка и панталони Комплет маичка и панталони

Комплет маичка и панталони

400 МКД

Големина: 38

Град: Валандово

Материјали: памук

Ознаки: комплет

Состојба: многу добра

Додадено: 14.5.2021

Прегледи: 133

2

Комплет од маица и панталони за само 400 денари. Облечени максимум 5-6 пати. Без никакви оштетувања, како нови!

nswardrobe

7
0

Членот го следат

8

Членот ги следи

8