Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Кошула
Кошула Кошула Кошула

Кошула

250 МКД

Големина: 44

Град: Прилеп

Материјали: ---

Ознаки: ----

Состојба: многу добра

Додадено: 15.5.2021

Прегледи: 72

0

Танка кошула скоро нова материјалот е малку како гужван и нема потреба од пеглање, XXL величина должина-66 ширина-56

VioletaS

264
0

Членот го следат

135

Членот ги следи

7