Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

sofijapetr1231

Куманово

Moderna kosula za deca

280 МКД

1

Детали за производот

Големина: 34

Бренд: x

Град: Куманово

Материјали: kosula

Ознаки: kosula

Состојба: ново без етикета

Опис

Golemina 12-14 godini kosulka so stikeri.

Додадено: 16.5.2021

Прегледи: 964