Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Bluska Beneton
Bluska Beneton Bluska Beneton Bluska Beneton Bluska Beneton

Bluska Beneton

300 МКД

Големина: 38

Бренд: beneton

Град: Кавадарци

Материјали: pamuvna

Ознаки: coton

Состојба: ново без етикета

Додадено: 18.5.2021

Прегледи: 113

1

Ne e oblecena ni ednas rastefliga e prilagodliva za s/m

Annnaaa

5
1

Членот го следат

15

Членот ги следи

0