Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
PUMA original patiki br 40
PUMA original patiki br 40 PUMA original patiki br 40 PUMA original patiki br 40 PUMA original patiki br 40

PUMA original patiki br 40

1600 МКД

Големина: 40

Град: Битола

Материјали: xx

Ознаки: xx

Состојба: многу добра

Додадено: 23.5.2021

Прегледи: 1272

2

Patikite se bukvalno novi. Lesni se i udobni.broj 40

nateto19

420
0

Членот го следат

791

Членот ги следи

253