Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Комплет маичка и панталони
Комплет маичка и панталони Комплет маичка и панталони Комплет маичка и панталони Комплет маичка и панталони

Комплет маичка и панталони

400 МКД

Големина: S

Град: Валандово

Материјали: памук

Ознаки: комплет

Состојба: ново без етикета

Додадено: 15.6.2021

Прегледи: 88

0

Комплет од маичка и панталони , панталоните се 36 а маичката 38 , прекрасно стојат .

nswardrobe

7
0

Членот го следат

8

Членот ги следи

8