Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Pull&Bear Stranger Things дуксер
Pull&Bear Stranger Things дуксер Pull&Bear Stranger Things дуксер

Pull&Bear Stranger Things дуксер

200 МКД

Големина: S

Бренд: pull&bear

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: dukser

Состојба: добра

Додадено: 15.6.2021

Прегледи: 246

1

XS величина но е поголем модел па одговара и на S/M. Има оштетување на сликата, инаку жолтите линии што се видни се од самата слика (тие линии не се оштетување).

LunaAna

15
0

Членот го следат

15

Членот ги следи

11