Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Балдинини штикли
Балдинини штикли Балдинини штикли Балдинини штикли Балдинини штикли

Балдинини штикли

2000 МКД

Големина: 40

Бренд: балдинини

Град: Скопје

Материјали: кожа

Ознаки: нови

Состојба: ново без етикета

Додадено: 20.6.2021

Прегледи: 224

1

Купени во Италија 200 е. Не можев ни 10 ми да стојам со нив. Околу 13 см висина. Екстра модел. Onlajn kupeni 500 dolari.

AnaJana

98
0

Членот го следат

97

Членот ги следи

28