Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома / Жени / Облека / Панталони и хеланки / Панталони / Свилени панталони📌250ден.

NatasaGacevska

Скопје

Свилени панталони📌250ден.

450 МКД

0

Детали за производот

Големина: M

Град: Скопје

Материјали: свилени

Ознаки: бели

Состојба: ново без етикета

Опис

Супер лесни свилекави панталони, не носени, долу на ногавиците имаат манжетни, преубаво стојат.

Додадено: 21.6.2021

Прегледи: 559