Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Fustan
Fustan Fustan

Fustan

350 МКД

Големина: 37

Бренд: nepoznat

Град: Велес

Материјали: likra

Ознаки: nema

Состојба: ново без етикета

Додадено: 24.6.2021

Прегледи: 99

3

Прекрасен летен, лесен фустан. Во корални бои. Разнобојните цветови овозможуваат многу бројни комбинации. Погоден за денски прошетки. Носен е само еднаш.

Sonj3_13

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

1