Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Нова маичка
Нова маичка Нова маичка Нова маичка Нова маичка

Нова маичка

150 МКД

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: ново

Состојба: ново со етикета

Додадено: 26.6.2021

Прегледи: 51

0

Нова маичка, црна, со сребрени циркони. Многу пријатен материјал - памук со ликра. Стандард величина.

teacherm

37
0

Членот го следат

27

Членот ги следи

1