Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
женска јакна
женска јакна

женска јакна

1000 МКД

Големина: 34

Град: Кичево

Материјали: шушкавна

Ознаки: нема

Состојба: многу добра

Додадено: 27.6.2021

Прегледи: 300

0

Скоро нова пролетно/есенска јакна за повозрасни девојчина и жени.

Sofija

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0