Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Летен фустан
Летен фустан

Летен фустан

500 МКД

Големина: 36

Бренд: ///

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: dress

Состојба: ново без етикета

Додадено: 27.6.2021

Прегледи: 124

0

Летен фустан 500 ден. Одговара на С и М. * Сите фустани под насловот "летен фустан" може да ги добиете по цена од еден 500ден, два 800ден, три 1200ден.

IvanaTr

4
0

Членот го следат

26

Членот ги следи

0