Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
nova bluza, maica - bershka
nova bluza, maica - bershka nova bluza, maica - bershka nova bluza, maica - bershka nova bluza, maica - bershka

nova bluza, maica - bershka

300 МКД

Големина: S

Град: Битола

Материјали: likra

Ознаки: nova

Состојба: ново без етикета

Додадено: 1.7.2021

Прегледи: 277

0

nova ,ne e nosena likra, mnogu rastegliva,napred e so preklop dolu lastik dolzina do struk br 3 no odgovara i za m

AMagdalena

1
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

0