Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома / Жени / Облека / Фустани / Летни фустани / Цветен летен фустан 📌350ден.

NatasaGacevska

Скопје

Цветен летен фустан 📌350ден.

500 МКД

0

Детали за производот

Големина: L

Град: Скопје

Материјали: памук ликра

Ознаки: цветен

Состојба: ново со етикета

Опис

Нов. Цветен летен фустан идеален за секаква пригода, ја прати линијата на телото, со должина над колена.

Додадено: 3.7.2021

Прегледи: 609