Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Кошула
Кошула Кошула

Кошула

250 МКД

Големина: M

Бренд: calipoe basic

Град: Скопје

Материјали: xnj

Ознаки: calipoe

Состојба: ново без етикета

Додадено: 4.7.2021

Прегледи: 125

5

nova kosula caliope bojata e nebesno plava

Iva.nails

5
0

Членот го следат

22

Членот ги следи

1