Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Maica Bershka
Maica Bershka Maica Bershka

Maica Bershka

Размени

Големина: 36

Бренд: bershka

Град: Скопје

Материјали: xxx

Ознаки: xxx

Состојба: ново без етикета

Боја: тиркиз

Додадено: 12.7.2021

Прегледи: 76

0

Svilenkasta maica bez rakavi vo tirkizna boja, noseno 2 pati

Emili280678

104
2

Членот го следат

55

Членот ги следи

29