Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Zara fustance
Zara fustance Zara fustance Zara fustance Zara fustance

Zara fustance

350 МКД

Големина: M

Бренд: zara

Град: Скопје

Материјали: viskoza

Ознаки: zara

Состојба: многу добра

Боја: црно сиво

Додадено: 20.7.2021

Прегледи: 553

2

Fuatance na zara, noseno e edna sezona. Odgovara za s/m. Kratko e zatoa odgovara za poniski devojcinja.

CocoChanel

118
1

Членот го следат

136

Членот ги следи

56