Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Облека Фустани Макси раскошен свечен фустан
раскошен свечен фустан
раскошен свечен фустан раскошен свечен фустан раскошен свечен фустан

раскошен свечен фустан

1000 МКД

Големина: 40

Бренд: /

Град: Скопје

Материјали: сатен

Ознаки: бисери прерамки сатен

Состојба: многу добра

Боја: бело светло плаво

Додадено: 24.7.2021

Прегледи: 456

2

Прекрасен раскошен фустан од сатен на прерамки , Фустанот лесно се прилагодува поради корсетот и е прекрасен . Корсетот и прерамките се украсени со бели бисери и прекрасно изгледа . Лесно се одржува , лесно се пегла и има прекрасен сјај материјалот од кој е изработен. Реално купен 6000 денари го продавам за 1000 денари а буквално облечен 1 пат на свадба. Продавам гардероба која не ја носам , чистам плакари. контакт 076 204 274

Meliskopje

0
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

0