Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Фосил саат
Фосил саат Фосил саат Фосил саат Фосил саат

Фосил саат

3000 МКД

Бренд: фосил

Град: Скопје

Материјали: кожа, челик

Ознаки: зачуван

Состојба: многу добра

Додадено: 31.7.2021

Прегледи: 140

2

Малку користен ептен фраерски. Кожа врз челик. На секоја рака одговара. Освен премногу дебела. Купен 100 е. Во оригинална кутија.

AnaJana

98
0

Членот го следат

96

Членот ги следи

28