Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Nov mini fustan M-L
Nov mini fustan M-L Nov mini fustan M-L Nov mini fustan M-L Nov mini fustan M-L

Nov mini fustan M-L

400 МКД

Големина: 40

Бренд: ....

Град: Кавадарци

Материјали: .....

Ознаки: fustan

Состојба: ново без етикета

Боја: морнарско плаво бело

Додадено: 31.7.2021

Прегледи: 113

0

Mnogu moderen fustan kupen od Amerika no nikogas ne oblecen Interesen dezen so teget i bela boja Goleminata e M ili pomalo L Vkupna dolzina 84 cm Sirina kaj gradite 48 cm se rastegnuva do 53 cm

Danchemakeup

213
1

Членот го следат

81

Членот ги следи

47