Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
zenski cevli br.40
zenski cevli br.40

zenski cevli br.40

600 МКД

Големина: 40

Бренд: n/n

Град: Скопје

Материјали: pu

Ознаки: zenski stikli

Состојба: многу добра

Боја: плаво

Додадено: 10.8.2021

Прегледи: 76

1

Se prodavaat zenski salonki koi se odlicno socuvani. Istite se na stikla od visina od 12cm i platforma od 3cm.

EliKam

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0