Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Облека Долна облека и пижами Гаќи Продадено- Се продава сет на Ерос
Продадено- Се продава сет на Ерос
Продадено- Се продава сет на Ерос

Продадено- Се продава сет на Ерос

1000 МКД

Големина: S

Бренд: ерос

Град: Скопје

Материјали: ….

Ознаки: ….

Состојба: ново без етикета

Боја: црно

Додадено: 16.8.2021

Прегледи: 184

1

Овјави ги вие вадин -Пиши купени но грешка број Величината е С -воопшто неносени - нови нови. За повеќе информации праќам слики на Вибер-Моделот е сон и уникатен. Ги давам за 1000 денари.

MIA_Leona

3
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

1