Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Stikli bebe rozevi
Stikli bebe rozevi Stikli bebe rozevi

Stikli bebe rozevi

800 МКД

Големина: 39

Бренд: stradivarius

Град: Скопје

Материјали: ekokoza

Ознаки: bebe stradivarius rozevi stikli

Состојба: многу добра

Боја: розе

Додадено: 16.8.2021

Прегледи: 154

4

Bebw rozevi stikli od Stradivarius dva pati obleceni kupeni pred 4 dena za 1600 a jas gi prodavam po pola cena

Zana87

24
0

Членот го следат

55

Членот ги следи

0