Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Bluzon odlicna sostojba
Bluzon odlicna sostojba Bluzon odlicna sostojba Bluzon odlicna sostojba

Bluzon odlicna sostojba

250 МКД

Големина: XS

Бренд: dr

Град: Скопје

Материјали: pamucen

Ознаки: ....

Состојба: ново без етикета

Боја: бело крем

Додадено: 16.8.2021

Прегледи: 83

1

Mnogu dobra sostojba preubav bluzon veličina xs noseno dvatri pati

emaema1

3
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

2