Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Novi sandali
Novi sandali Novi sandali Novi sandali Novi sandali

Novi sandali

700 МКД

Големина: 36

Бренд: xxx

Град: Скопје

Материјали: xxx

Ознаки: xxx

Состојба: ново со етикета

Боја: сребрено

Додадено: 20.8.2021

Прегледи: 280

2

Novi, intetesni so svetkavi srebreni kaivcinja, na mala stikla

Emili280678

115
2

Членот го следат

60

Членот ги следи

32