Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Комбинезон
Комбинезон Комбинезон Комбинезон Комбинезон Комбинезон

Комбинезон

350 МКД

Големина: XL

Бренд: ме

Град: Крива Паланка

Материјали: памук

Ознаки: едноделни

Состојба: добра

Боја: црвено златно

Додадено: 24.8.2021

Прегледи: 220

0

Комбинезонот е облечен само еднаш и е заборавен во плакар. Многу лесен и комотен. Има само една маана, две минијатурни дупчиња на ногавицата.(види последна слика) Величина XL/ХХL, но слободно може да побарате димензии.

ivonchi95

70
0

Членот го следат

15

Членот ги следи

1