Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Zenska kosula
Zenska kosula Zenska kosula Zenska kosula Zenska kosula Zenska kosula

Zenska kosula

150 МКД

Големина: 44

Бренд: biluzei

Град: Скопје

Материјали: cotton 100%

Ознаки: biluz

Состојба: многу добра

Боја: светло плаво

Додадено: 24.8.2021

Прегледи: 95

1

Zenska kosula svetlo sina Biluzel, golemina 44. Elegantna I komforna. Gratis 1 kosula, na 5 tata slika.

Happy_men

4
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

3