Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Stiklk
Stiklk

Stiklk

500 МКД

Големина: 39

Бренд: stradivarius

Град: Скопје

Материјали: kozni

Ознаки: koza

Состојба: многу добра

Боја: кафено

Додадено: 26.8.2021

Прегледи: 192

3

Dobro socuvani

Bibi888

1
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

10